To jest przykadowy tytu

Galeria zdjęć FOTORNADO :

Zawodnik UKS Huragan Sosnowiec Jan Szymczyk wywalczył tytuł Mistrza Polski w Grze Podwójnej Juniorów oraz brązowy medal w Grze Mieszanej.
W XXIII GP Sosnowca m. B. Pukieta wystartowało 891 zawodników z 73 miast.
Już po raz dwunasty odbyły się "Ferie z rakietką" w Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu.
Siedem medali zdobyli zawodnicy UKS Huragan Sosnowiec podczas 75 IMŚ Seniorów.
XVI obóz Huraganu - Gdańsk 2014 - FOTORNADO
Zawody zorganizowane były przez UKS Huragan Sosnowiec oraz MOSiR Sosnowiec. W turnieju wzięło udział 64 zawodników z ośmiu miast.
W trzydniowych zmaganiach tenisowych zorganizowanych przez UKS Huragan Sosnowiec i MOSiR Sosnowiec wzięło udział 96 zawodników.
Najlepsi zawodnicy województwa śląskiego sezonu 2011/2012 w kategoriach młodzieżowych przystąpili do wspólnej rywalizacji w prestiżowym turnieju TOP 12 rozgrywanym w Łaziskach Górnych.
XI Festiwal zgromadził na starcie 92 zawodników.
Po raz piąty w Sosnowcu spotkała się czołówka zawodników młodzieżowych Śląska na prestiżowych zawodach TOP 12. Podczas turnieju "Fotoedukacja" Katowice zorganizowała warsztaty fotograficzne. Dziękujemy autorom zdjęć Natalii Gołąbek, Katarzynie Idasz, Michałowi Osuchowi, Piotrowi Kowalczykowi, Tomaszowi Osuchowi oraz Arturowi Solskiemu za udostępnienie fotografii. Organizatorem zawodów był ŚLZTS, UKS Huragan oraz Tornado.
Na początek Poprzednia strona   [1] [2] [3] 4 [5]  Następna strona Na koniec