To jest przykadowy tytu

Galeria zdjęć FOTORNADO :

W piątek 08.06.2018r. rozegrano FINAŁ jubileuszowego XX Grand Prix Sosnowca o Puchar Prezydenta Miasta w Tenisie Stołowym dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Tytuły mistrzowskie wywalczyły: Szkoła Podstawowa 22 oraz Gimnazjum 16.
W Częstochowie w dniu 03.06.2018r. rozegrano IMŚL Skrzatów i Żaków. W zawodach wystartowała czteroosobowa reprezentacja UKS Huragan Sosnowiec Szymon Kot, Jan Michta, Dariusz Herszkiewicz i Bartosz Klasiński. Organizatorem zawodów był Śląski Związek Tenisa Stołowego w Katowicach oraz AZS AJD Częstochowa.
W niedzielę 25.03.2018r. rozegrano Finał XXVI GP Sosnowca. Zawody przeprowadzono w Sosnowcu Milowicach. Organizatorem był UKS Huragan Sosnowiec i Gmina Sosnowiec. W całym cyklu sześciu turniejów uczestniczyło 677 zawodników z 33 miast.
W środę i czwartek 06-07.12.2017r. w Huraganie rozegrano kolejny Turniej Tenisa Stołowego o Świąteczną Szynkę Mikołaja. Jak co roku w zawodach wzięła udział spora grupa zawodników naszego klubu (48 startujących). W najbardziej prestiżowej kategorii zwyciężył Jakub Jęsiek, który wraz ze zwycięzcą kategorii amatorskiej Grzegorzem Galicą obdarowani zostali szynką Mikołaja.
09-11.06.2017r. odbył się trzydniowy Festiwal Tenisa Stołowego. Podczas zmagań w 12 turniejach wystartowało 148 zawodników. Organizatorem zawodów był UKS Huragan Sosnowiec, MOSiR Sosnowiec i UM miasta Sosnowca.Równocześnie z trwaniem zawodów Sosnowiec obchodził 115 rocznicę powstania miasta. Z tej okazji zorganizowana została uroczysta Sesja Rady Miejskiej.
Trzeci finałowy turniej rozegrany został 09.06.2017r. W całej edycji wzięło udział 206 grających. Zwycięstwa indywidualne klasyfikacji generalnej odnieśli: Kot Kornelia SP 8, Kmiecik Dawid SP 13, Juszczak Weronika G 13 i Nowak Jakub G 13. Drużynowo Puchar Prezydenta Sosnowca powędrował w ręce opiekunów SP 13 oraz Gimnazjum 16. Gratulujemy.
Sekcja tenisa stołowego UKS Huragan Sosnowiec przy współpracy z Radą Rodziców SP 42 w Sosnowcu zorganizowała "Strefę Pingla" w ramach festynu szkolnego. Nasi instruktorzy przeprowadzili pokaz gry oraz turniej z nagrodami. Dziękujemy wszystkim za udział.
W dniach 18-21.05.2017r. w Drzonkowie rozgrywano Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów. W turnieju wystąpiła reprezentacja UKS Huragan Sosnowiec w składzie: zawodnicy Aleksander Lilien, Jakub Jęsiek oraz trener Stanisław Szydło. Drużynowo Huragan uplasował się na dziewiątym miejscu w Polsce.
Pięć medali wywalczyli zawodnicy UKS Huragan Sosnowiec podczas Mistrzostw Ślaska Kadetek i Kadetów - Sosnowiec 2017
Do turnieju przystąpiło 121 grających. Ogółem w całej edycji zawodów wystartowało 804 uczestników. W klasyfikacji generalnej po sześciu turniejach zwyciężyli: Natalia Gajewska, Adrian Bogacz, Mikołaj Adamczyk, Aleksander Lilien, Szymon Radło, Mirosław Piecowski oraz Rafał Wójcik.
Na początek Poprzednia strona   [1] 2 [3] [4] [5]  Następna strona Na koniec