• Drużyna Gimnazjum nr 16
    Drużyna Gimnazjum nr 16

Mistrzostwa Sosnowca Gimnazjów 2008/2009

 

W dniu 12.12.2008 roku rozegrano w Gimnazjum nr 16 Mistrzostwa Sosnowca Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział trzyosobowe reprezentacje 12 gimnazjów w kategorii dziewcząt i 14 gimnazjów w kategorii chłopców. Ogólnie w zawodach wystartowało 70 zawodników. Turniej rozgrywany był drużynowo (punkty w grach indywidualnych wliczały się do klasyfikacji drużynowej). Najlepsze trzy szkoły dziewcząt i chłopców uzyskały awans do eliminacji wojewódzkich z Jaworznem , które odbędą się na początku 2009 roku. Największą dramaturgię rozgrywek obserwowaliśmy w kategorii chłopców, gdzie o awansie do eliminacji wojewódzkich przy równej ilości punktów Gimnazjum 25 i 24 zadecydowało wyższe miejsce zawodnika z G 25 w grze indywidualnej. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców tytuł Mistrza Sosnowca powędrował do Gimnazjum nr 16. Gratulujemy najlepszym trójką i życzymy powodzenia na dalszych etapach rozgrywek szkolnych.

Zawody sędziowali mgr Paweł Madej i mgr Stanisław Szydło.

 

KOŃCOWE  WYNIKI  TURNIEJU DZIEWCZĄT

 

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt

Miejsce

Gim.


Nazwisko i imię


Pkt.

Suma

Miejsce

Nazwisko i imię

Pkt.

1

16

Walkiewicz Martyna

27

1

Dziubek Marta

32

Dziubińska Natalia

26

2

Cicha Paula

30

Chwastowska Beata

19

3

Jagła Anna

29

72

4

Podkowa Angelika

28

2

1

Kacprzyk Martyna

11

5

Walkiewicz Martyna

27

Miśkiewicz Wioletta

19

6

Dziubińska Natalia

26

Dziubek Marta

32

7

Cieślik Anna

25

62

8

Szczecińska Sandra

24

3

2

Szczecińska Sandra

24

9 i 16

Rudnicka Marlena

19

Kudelska Daria

11

9 i 16

Jakobiec Monika

19

Witas Anna

19

9 i 16

Chwastowska Beata

19

54

9 i 16

Miśkiewicz Wioletta

19

4

5 Kat.

Jagła Anna

29

9 i 16

Kuśmierz Magdalena

19

Szklorz Marta

11

9 i 16

Wyrwał Monika

19

Skowierzak Sara

11

9 i 16

Wloczka Barbara

19

51

9 i 16

Witas Anna

19

5

7

Kuśmierz Magdalena

19

17 i 31

Szklorz Marta

11

Rudnicka Marlena

19

17 i 31

Skowierzak Sara

11

Chranowska Sandra

11

17 i 31

Chranowska Sandra

11

49

17 i 31

Chudecka Kinga

11

6

15

Chudecka Kinga

11

17 i 31

Kruk Magdalena

11

Cieślik Anna

25

17 i 31

Łydko Sandra

11

Kruk Magdalena

11

17 i 31

Smolarczyk Paulina

11

47

17 i 31

Grabiańska Aleksandra

11

7

20

Cicha Paula

30

17 i 31

Kilmla Magdalena

11

Cicha Katarzyna

11

17 i 31

Kaczyńska Dominika

11

41

17 i 31

Cicha Katarzyna

11

8 i 9

25

Kilmla Magdalena

11

17 i 31

Dudzicz Katarzyna

11

Kaczyńska Dominika

11

17 i 31

Adamiecka Monika

11

Wyrwał Monika

19

17 i 31

Kudelska Daria

11

41

17 i 31

Kacprzyk Martyna

11

8 i 9

12

Jakobiec Monika

19

Dudzicz Katarzyna

11

Adamiecka Monika

11

41

10

11

Łydko Sandra

11

Smolarczyk Paulina

11

Grabiańska Aleksandra

11

33

11

9

Podkowa Angelika

28

28

12

21

Wloczka Barbara

19

19

 

KOŃCOWE  WYNIKI  TURNIEJU CHŁOPCÓW

 

Klasyfikacja drużynowa chłopców

Klasyfikacja indywidualna chłopców

Miejsce

Gim.

Nazwisko i imię

Pkt.

Suma

Miejsce

Nazwisko i imię

Pkt.

1

16

Szydło Aleksander

32

1

Szydło Aleksander

32

Kowalczyk Patryk

25

2

Haładus Bartosz

30

Skoczek Mariusz

26

3

Cieluszke Patryk

29

83

4

Trafny Oskar

28

2

11

Cieluszke Patryk

29

5

Cecot Mateusz

27

Cecot Mateusz

27

6

Skoczek Mariusz

26

Wawro Kacper

19

7

Kowalczyk Patryk

25

75

8

Arciemień Kamil

24

3

25

Haładus Bartosz

30

9 i 16

Wiśniewski Mateusz

19

Grześka Jakub

19

9 i 16

Kaczmarzyk Damian

19

Szczukiewicz Michał

5

9 i 16

Grześka Jakub

19

54

9 i 16

Cybulski Przemysław

19

4

10

Skowron Dawid

11

9 i 16

Szlęk Łukasz

19

Arciemień Kamil

24

9 i 16

Wawro Kacper

19

Szwaj Kamil

19

9 i 16

Szwaj Kamil

19

54

9 i 16

Woda Dawid

19

5

1

Trafny Oskar

28

17 i 32

Brzoza Grzegorz

11

Zając Dawid

11

17 i 32

Odor Krystian

11

Partyka Ernest

5

17 i 32

Francik Paweł

11

44

17 i 32

Kmera Michał

11

6,7,8

2

Woda Dawid

19

17 i 32

Kubański Rafał

11

Woda Michał

11

17 i 32

Cybulski Daniel

11

Pawlikowski Piotr

11

17 i 32

Woźniak Michał

11

41

17 i 32

Stachyra Piotr

11

6,7,8

7

Cybulski Daniel

11

17 i 32

Pilawski Karol

11

Cybulski Przemysław

19

17 i 32

Zając Dawid

11

Woźniak Michał

11

17 i 32

Szwej Konrad

11

41

17 i 32

Skowron Dawid

11

6,7,8

18

Kmera Michał

11

17 i 32

Woda Michał

11

Szlęk Łukasz

19

17 i 32

Pawlikowski Piotr

11

Kubański Rafał

11

17 i 32

Horiwnyk Damian

11

41

17 i 32

Kulawik Szymon

11

9

20

Kaczmarzyk Damian

19

33 i 39

Jarosz Michał

5

Wiśniewski Mateusz

19

33 i 39

Kasprzak Wojciech

5

38

33 i 39

Kiciński Mariusz

5

10

15

Brzoza Grzegorz

11

33 i 39

Partyka Ernest

5

Odor Krystian

11

33 i 39

Szczukiewicz Michał

5

Francik Paweł

11

33 i 39

Górski Kacper

5

33

33 i 39

Adamczak Maciej

5

11

9

Stachyra Piotr

11

Pilawski Karol

11

Jarosz Michał

5

27

12

3

Horiwnyk Damian

11

Kulawik Szymon

11

22

13

5 Kat.

Górski Kacper

5

Szwej Konrad

11

Adamczak Maciej

5

21

14

21

Kasprzak Wojciech

5

Kiciński Mariusz

5

10