XXVIII Grand Prix Sosnowca - memoriał Bernarda Pukieta 2019/2020

XXVIII Grand Prix Sosnowca - memoriał Bernarda Pukieta 2019/2020

Pierwsza eliminacja GP Sosnowca 2019/2020
Zawody inaugurujące XXVIII Grand Prix Sosnowca - memoriał Bernarda Pukieta rozegrano w sobotę 19.10.2019 r. Na listach startowych w ośmiu kategoriach zanotowano liczbę 128 zawodniczek i zawodników. Turniej rozpoczęto o godz. 10.00 i zakończono o godz. 20.00. Do zawodów przystąpili tenisiści stołowi z 32 miast. Każdy zawodnik otrzymał od organizatora słodki upominek. Tradycyjnie organizatorem GP jest UKS Huragan Sosnowiec, MOSiR Sosnowiec oraz Urząd Miejski w Sosnowcu. W pierwszej eliminacji zwyciężali: Zuzanna Piekarczyk, Klaudia Mazur, Maria Toborek, Wojciech Wojtaszczyk, Jakub Jęsiek, Aleksander Lilien oraz Rafał Wójcik. Kolejne zawody planowane są w dniu 24.11.2019 r. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszej rywalizacji.
Druga eliminacja GP Sosnowca 2019/2020
Drugi turniej GP odbył się w niedzielę 24.11.2019 r. Do zawodów zapisało się 145 zawodników. W dwóch eliminacjach wystartowało 273 grających. W ciągu 10 godzin turnieju rozegrano na dwunastu stołach 273 pojedynki indywidualne. W poszczególnych kategoriach triumfowali: Maria Toborek, Klaudia Mazur, Zuzanna Piekarczyk, Wojciech Wojtaszczyk, Jakub Jęsiek, Michał Skórski i Andrzej Wnęk.
Kolejny trzeci turniej zaplanowany jest na niedzielę 22.12.2019 r. Zapraszam
y wszystkich chętnych do wspólnej rywalizacji.
 
Wyniki po dwóch eliminacjach GP Sosnowca
przedstawiają się następująco:

 
 

 

Dziewczęta do lat 14

Miejscowość

19.10.2019 r.

24.11.2019 r.

Suma

1-2

Piekarczyk Zuzanna

Inwałd

32

30

62

 

Toborek Maria

Ruda Śląska

30

32

62

3

Czyrnia Justyna

Orzesze

29

28

57

4

WIlk Monika

Sosnowiec

27

29

56

5

Pencarska Emilia

Czechowice - Dziedzice

26

25

51

6

Bugała Ewa

Częstochowa

25

20

45

7

Gębczyńska Natalia

Czechowice - Dziedzice

28

0

28

8

Myśliwiec Marta

Tychy

0

27

27

9

Kopczyńska Emilia

Sosnowiec

0

26

26

10-11

Byrtek Emilia

Leszna Górna

24

0

24

 

Rogowicz Natalia

Siewierz

0

24

24

12-16

Byrtek Magda

Leszna Górna

20

0

20

 

Wójcik Nicol

Sosnowiec

20

0

20

 

Rak Magdalena

Zendek

0

20

20

 

Ślimok Anna

Kalety

0

20

20

 

Szymańska Hanna

Siewierz

0

20

20

 

 

 

 

 

 

 

Kobiety i dziewczęta

Miejscowość

19.10.2019 r.

24.11.2019 r.

Suma

1

Mazur Klaudia

Częstochowa

32

32

64

2

Bugaj Katarzyna

Wolbrom

0

30

30

 

 

 

 

 

 

 

Żacy

Miejscowość

19.10.2019 r.

24.11.2019 r.

Suma

1

Piekarczyk Zuzanna

Inwałd

32

32

64

2

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

30

30

60

3-4

Tomaszewski Kacper

Orzesze

28

29

57

 

Ciosmak Maciej

Sosnowiec

29

28

57

5

Szymik Jakub

Rybnik

27

27

54

6

Marcinkowski Dominik

Częstochowa

26

20

46

7

Bugała Ewa

Częstochowa

20

24

44

8

Szostak Adam

Częstochowa

20

20

40

9

Mirek Jan

Jaworzno

15

20

35

10

Rogowicz Natalia

Siewierz

0

26

26

11-12

Domagała Mateusz

Siemianowice

0

25

25

 

Lepich David

Gogolin

25

0

25

13

Kałużny Tomasz

Częstochowa

24

0

24

14-16

Cypek Filip

Siemianowice

0

20

20

 

Byrtek Emilia

Leszna Górna

20

0

20

 

Michta Jan

Sosnowiec

20

0

20

17-20

Rak Magdalena

Zendek

0

15

15

 

Szymańska Hanna

Siewierz

0

15

15

 

Modelski Sergiusz

Sosnowiec

0

15

15

 

Byrtek Magda

Leszna Górna

15

0

15

 

 

 

 

 

 

 

Młodzicy

Miejscowość

19.10.2019 r.

24.11.2019 r.

Suma

1

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

30

32

62

2

Toborek Maria

Ruda Śląska

32

27

59

3

Tomaszewski Kacper

Orzesze

27

29

56

4

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

29

26

55

5

Ciosmak Maciej

Sosnowiec

24

25

49

6

Durda Michał

Kietrz

28

20

48

7

Szymik Jakub

Rybnik

25

20

45

8

Kot Szymon

Sosnowiec

20

20

40

9-14

Pencarska Emilia

Czechowice - Dziedzice

20

10

30

 

WIlk Monika

Sosnowiec

20

10

30

 

Cesarz Franciszek

Siewierz

20

10

30

 

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

15

15

30

 

Buła Maksymilian

Zawiercie

15

15

30

 

Sławacki Adam

Pszów

0

30

30

15

Nosiadek Jakub

Rybnik

0

28

28

16

Gnatyshen Yevhenii

Kraków

26

0

26

17

Marcinkowski Dominik

Częstochowa

10

15

25

18

Myśliwiec Marta

Tychy

0

24

24

19-21

Mirek Jan

Jaworzno

10

10

20

 

Pikuła Kajetan

Sosnowiec

10

10

20

 

Domagała Mateusz

Siemianowice

0

20

20

22-26

Gębczyńska Natalia

Czechowice - Dziedzice

15

0

15

 

Wójcik Nicol

Sosnowiec

15

0

15

 

Szymański Igor

Sosnowiec

10

5

15

 

Szostak Adam

Częstochowa

5

10

15

 

Kopczyńska Emilia

Sosnowiec

0

15

15

27-32

Gnatyshen Ivan

Kraków

10

0

10

 

Lepich David

Gogolin

10

0

10

 

Jeżewski Filip

Sosnowiec

10

0

10

 

Michta Jan

Sosnowiec

10

0

10

 

Różycki Radosław

Sosnowiec

0

10

10

 

Sandor Aleks

Sosnowiec

0

10

10

33-37

Kałużny Tomasz

Częstochowa

5

0

5

 

Modelski Serafin

Sosnowiec

0

5

5

 

Onik Mateusz

Sosnowiec

0

5

5

 

Cypek Filip

Siemianowice

0

5

5

 

Modelski Sergiusz

Sosnowiec

0

5

5

 

 

 

 

 

 

 

Kadeci

Miejscowość

19.10.2019 r.

24.11.2019 r.

Suma

1

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

32

32

64

2

Pańczyk Adrian

Zawiercie

30

30

60

3

Lekstan Mateusz

Dąbrowa Górnicza

29

26

55

4

Czyrnia Justyna

Orzesze

25

28

53

5

Durda Michał

Kietrz

24

25

49

6

Kot Szymon

Sosnowiec

20

20

40

7

Cesarz Franciszek

Siewierz

15

24

39

8-9

Szymański Igor

Sosnowiec

20

15

35

 

Buła Maksymilian

Zawiercie

20

15

35

10

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

15

20

35

11

Golda Marcin

Rybnik

0

29

29

12

Gnatyshen Yevhenii

Kraków

28

0

28

13-14

Tomaszewski Kamil

Orzesze

27

0

27

 

Sławacki Adam

Pszów

0

27

27

15

Gnatyshen Ivan

Kraków

26

0

26

16

Pikuła Kajetan

Sosnowiec

10

15

25

17-19

Biały Marcin

Siewierz

20

0

20

 

Nosiadek Jakub

Rybnik

0

20

20

 

Onik Mateusz

Sosnowiec

0

20

20

20-22

Szostak Adam

Częstochowa

15

0

15

 

Jabłoński Karol

Częstochowa

15

0

15

 

Ślimok Anna

Kalety

0

15

15

23-26

Jeżewski Filip

Sosnowiec

10

0

10

 

Różycki Radosław

Sosnowiec

0

10

10

 

Sandor Aleks

Sosnowiec

0

10

10

 

Modelski Serafin

Sosnowiec

0

10

10

 

 

 

 

 

 

 

Juniorzy

Miejscowość

19.10.2019 r.

24.11.2019 r.

Suma

1

Jęsiek Jakub

Gródków

32

32

64

2

Mugowski Arkadiusz

Gliwice

30

30

60

3

Pańczyk Adrian

Zawiercie

27

29

56

4

Mazur Klaudia

Częstochowa

28

25

53

5

Lekstan Mateusz

Dąbrowa Górnicza

25

26

51

6

Migas Dawid

Dąbrowa Górnicza

26

24

50

7

Mirek Mikołaj

Jaworzno

24

20

44

8

Skorupa Jakub

Tarnowskie Góry

15

28

43

9

Włosek Fabian

Sosnowiec

15

20

35

10

Lekstan Michał

Dąbrowa Górnicza

29

0

29

11

Golda Marcin

Rybnik

0

27

27

12-15

Jabłoński Karol

Częstochowa

20

0

20

 

Sodo Dominik

Sosnowiec

20

0

20

 

Pietrzak Adrian

Sosnowiec

20

0

20

 

Biały Marcin

Siewierz

20

0

20

16

Gnatyshen Ivan

Kraków

15

0

15

 

 

 

 

 

 

 

Senior+Młodzieżowiec

Miejscowość

19.10.2019 r.

24.11.2019 r.

Suma

1-2

Radło Szymon

Zabrze

30

27

57

 

Skórski Michał

Sosnowiec

25

32

57

3

Pałka Patryk

Bydlin

20

28

48

4

Wnęk Andrzej

Poczesna

26

20

46

5

Balik Robert

Wolbrom

29

15

44

6

Babicz Adam

Sosnowiec

10

30

40

7

Sasiak Rafał

Katowice

27

10

37

8-9

Lamer Maciej

Zawiercie

15

20

35

 

Katolik Mirosław

Sosnowiec

15

20

35

10

Lilien Aleksander

Gliwice

32

0

32

11

Woźniczka Marcin

Ruda Ślaska

15

15

30

12-13

Nowak Dariusz

Sosnowiec

24

5

29

 

Warzecha Mirosław

Częstochowa

0

29

29

14

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

28

0

28

15

Koch Grzegorz

Dąbrowa Górnicza

0

26

26

16

Szydło Aleksander

Sosnowiec

0

25

25

17

Tomsia Sławomir

Olkusz

0

24

24

18-22

Mrowca Michał

Cisownica

20

0

20

 

Szostok Sebastian

Skoczów

20

0

20

 

Staniczek Adam

Tychy

20

0

20

 

Mirek Mikołaj

Jaworzno

10

10

20

 

Domagała Wojciech 

Siemianowice

0

20

20

23-26

Dąbek Konrad

Dąbrowa Górnicza

15

0

15

 

Mirek Piotr

Jaworzno

5

10

15

 

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

0

15

15

 

Nowak Jakub

Sosnowiec

0

15

15

27-39

Mały - Wieczorek Klaudiusz

Siemianowice

10

0

10

 

Filak Dariusz

Sosnowiec

10

0

10

 

Purgał Dariusz

Sosnowiec

10

0

10

 

Matyśkiewicz Filip

Sosnowiec

10

0

10

 

Ruszkiewicz Adam

Chorzów

10

0

10

 

Jeżewski Filip

Sosnowiec

10

0

10

 

Sasiak Mariusz

Katowice

5

5

10

 

Kaleta Marek

Sosnowiec

5

5

10

 

Jonik Krzysztof

Siemianowice

0

10

10

 

Burzawa Krzysztof

Katowice

0

10

10

 

Wodecki Grzegorz

Dąbrowa Górnicza

0

10

10

 

Gazda Mateusz

Katowice

0

10

10

 

Krawczyk Jarosław

Częstochowa

0

10

10

40-45

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

5

0

5

 

Mudyna Tomasz

Bydlin

0

5

5

 

Ziętara Grzegorz

Katowice

0

5

5

 

Ogońska Iwona

Zabrze

0

5

5

 

Krawczyk Maciej

Katowice

0

5

5

 

Apostel Mateusz

Sosnowiec

0

5

5

46-52

Slowik Michał

Sosnowiec

0

1

1

 

Żurawiec Maciej

Sosnowiec

0

1

1

 

Pal Mieczysław

Sosnowiec

0

1

1

 

Pniak Mateusz

Sosnowiec

0

1

1

 

Gatner Patryk

Tychy

0

1

1

 

Rudzki Roman

Czeladź

0

1

1

 

Gromala Bartłomiej

Sosnowiec

0

1

1

 

 

 

 

 

 

 

Open-bez licencji PZTS

Miejscowość

19.10.2019 r.

24.11.2019 r.

Suma

1-2

Wnęk Andrzej

Poczesna

30

32

62

 

Wójcik Rafał

Bytom

32

30

62

3

Lamer Maciej

Zawiercie

26

29

55

4

Woźniczka Marcin

Ruda Śląska

25

28

53

5

Nowak Dariusz

Sosnowiec

24

27

51

6

Katolik Mirosław

Sosnowiec

27

20

47

7

Sasiak Mariusz

Katowice

15

20

35

8

Świetlik Robert

Będzin

29

0

29

9

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

28

0

28

10

Warzecha Mirosław

Częstochowa

0

26

26

11-12

Kaleta Marek

Sosnowiec

15

10

25

 

Krawczyk Jarosław

Częstochowa

0

25

25

13

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

0

24

24

14-19

Staniczek Adam

Tychy

20

0

20

 

Balik Robert

Wolbrom

20

0

20

 

Ruszkiewicz Adam

Chorzów

20

0

20

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

20

0

20

 

Ogońska Iwona

Zabrze

0

20

20

 

Rudzki Roman

Czeladź

0

20

20

20-25

Filak Dariusz

Sosnowiec

15

0

15

 

Purgał Dariusz

Sosnowiec

15

0

15

 

Gromala Bartłomiej

Sosnowiec

0

15

15

 

Wodecki Grzegorz

Dąbrowa Górnicza

0

15

15

 

Burzawa Krzysztof

Katowice

0

15

15

 

Krawczyk Maciej

Katowice

0

15

15

26-29

Pniak Mateusz

Sosnowiec

0

10

10

 

Pal Mieczysław

Sosnowiec

0

10

10

 

Żurawiec Maciej

Sosnowiec

0

10

10

 

Apostel Mateusz

Sosnowiec

0

10

10

Turniej prowadził i sędziował Stanisław Szydło.