Wyniki VI eliminacji rozegranej 02.03.2019 r.

Wyniki VI eliminacji rozegranej 02.03.2019 r.

 

Wyniki szóstego turnieju                    
                                     XXVII Grand Prix Sosnowca

 

Dziewczęta do lat 14

Miejscowość

02.03. 2019

1

Toborek Maria

Ruda Śląska

42

2

Kaczmarczyk Julia

Bytom

39

3

Ratajczyk Nikola

Chybie

40

4

Myśliwiec Marta

Tychy

38

5

WIlk Monika

Sosnowiec

35

6

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

36

7

Ratajczyk Kamila

Chybie

37

 

 

 

 

 

Kobiety i dziewczęta

Miejscowość

02.03. 2019

1

Rakowska Karolina

Częstochowa

42

2

Mazur Klaudia

Częstochowa

40

3

Górska Aleksandra

Poczesna

39

4

Gawliczek Marta

Szczerbice

38

5

Wystyrk Marcelina

Gaszowice

37

 

 

 

 

 

Żacy

Miejscowość

02.03. 2019

1

Durda Michał

Kietrz

42

2

Toborek Maria

Ruda Śląska

40

3

Tomaszewski Kacper

Orzesze

39

4

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

38

5

WIlk Monika

Sosnowiec

37

6

Ciosmak Maciej

Katowice

36

7

Kot Szymon

Sosnowiec

35

8

Michta Jan

Sosnowiec

34

9-12

Ratajczyk Nikola

Chybie

30

 

Domagała Mateusz

Siemianowice

30

 

Ratajczyk Kamila

Chybie

30

 

Cesarz Franciszek

Będzin

30

13-16

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

25

 

Klasiński Bartłomiej

Sosnowiec

25

 

Strzemiński Wiktor

Sosnowiec

25

 

Mirek Jan

Dąbrowa Górnicza

25

 

 

 

 

 

Młodzicy

Miejscowość

02.03. 2019

1

Piecowski Miłosz

Rybnik

42

2

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

40

3

Golda Marcin

Rybnik

39

4

Kaczmarczyk Julia

Bytom

38

5

Kot Szymon

Sosnowiec

37

6

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

36

7

Nosiadek Jakub

Rybnik

35

8

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

34

9-12

Tomaszewski Kacper

Orzesze

30

 

Durda Michał

Kietrz

30

 

Domagała Mateusz

Siemianowice

30

 

Cesarz Franciszek

Będzin

30

13-16

Szymański Igor

Sosnowiec

25

 

Ciosmak Maciej

Katowice

25

 

Klasiński Bartłomiej

Sosnowiec

25

 

Strzemiński Wiktor

Sosnowiec

25

17-18

Michta Jan

Sosnowiec

20

 

Mirek Jan

Dąbrowa Górnicza

20

 

 

 

 

 

Kadeci

Miejscowość

02.03. 2019

1

Piecowski Miłosz

Rybnik

42

2

Golda Marcin

Rybnik

40

3

Pańczyk Adrian

Zawiercie

39

4

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

38

5

Biały Marcin

Zawiercie

37

6

Nosiadek Jakub

Rybnik

36

7

Migas Dawid

Będzin

35

8

Tomaszewski Kamil

Orzesze

34

9-12

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

30

 

Szymański Igor

Sosnowiec

30

 

Włosek Fabian

Sosnowiec

30

 

Sodo Dominik

Sosnowiec

30

13

Klasiński Maciej

Sosnowiec

25

 

 

 

 

 

Juniorzy

Miejscowość

02.03. 2019

1

Rakowska Karolina

Częstochowa

42

2

Nowak Jakub

Sosnowiec

40

3

Pańczyk Adrian

Zawiercie

39

4

Jęsiek Jakub

Będzin

38

5

Mazur Klaudia

Częstochowa

37

6

Gawliczek Marta

Szczerbice

36

7

Biały Marcin

Zawiercie

35

8

Tomaszewski Kamil

Orzesze

34

9-12

Mirek Mikołaj

Dąbrowa Górnicza

30

 

Migas Dawid

Będzin

30

 

Włosek Fabian

Sosnowiec

30

 

Sodo Dominik

Sosnowiec

30

13-15

Pietrzak Adrian

Sosnowiec

25

 

Klasiński Maciej

Sosnowiec

25

 

Wystyrk Marcelina

Gaszowice

25

 

 

 

 

 

Senior+Młodzieżowiec

Miejscowość

02.03. 2019

1

Minda Michał

Sosnowiec

42

2

Eliasz Adrian

Sosnowiec

40

3

Radło Szymon

Zabrze

39

4

Piecowski Mirosław

Rybnik

38

5

Szydło Aleksander

Sosnowiec

37

6

Fabiś Adrian

Sosnowiec

36

7

Woźniczka Marcin

Ruda Śląska

35

8

Babicz Adam

Sosnowiec

34

9-12

Świetlik Robert

Będzin

30

 

Ziętara Ksawery

Katowice

30

 

Gala Bartłomiej

Wadowice

30

 

Ptaszek Grzegorz

Mysłowice

30

13-16

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

25

 

Piegza Adrian

Kraków

25

 

Migdał Eugeniusz

Sosnowiec

25

 

Miśta Sylwester

Zawiercie

25

17-24

Bodnar Michał 

Wadowice

20

 

Mirek Piotr

Dąbrowa Górnicza

20

 

Filak Dariusz

Sosnowiec

20

 

Lamer Maciej

Zawiercie

20

 

Gala Dawid

Wadowice

20

 

Ziętara Grzegorz

Katowice

20

 

Katolik Mirosław

Sosnowiec

20

 

Mirek Mikołaj

Dąbrowa Górnicza

20

25-29

Rudzki Roman

Czeladź

15

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

15

 

Pietrzak Adrian

Sosnowiec

15

 

Bittmann Piotr

Zabrze

15

 

Staniczek Adam

Tychy

15

 

 

 

 

 

Open-bez licencji PZTS

Miejscowość

02.03. 2019

1

Wójcik Rafał

Bytom

42

2

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

40

3

Świetlik Robert

Będzin

39

4

Woźniczka Marcin

Ruda Śląska

38

5

Lamer Maciej

Zawiercie

37

6

Migdał Eugeniusz

Sosnowiec

36

7

Ptaszek Grzegorz

Mysłowice

35

8

Nowak Dariusz

Sosnowiec

34

9-12

Rudzki Roman

Czeladź

30

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

30

 

Bittmann Piotr

Zabrze

30

 

Staniczek Adam

Tychy

30

13-16

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

25

 

Filak Dariusz

Sosnowiec

25

 

Ziętara Grzegorz

Katowice

25

 

Katolik Mirosław

Sosnowiec

25

17

Mirek Jan

Dąbrowa Górnicza

20