Wyniki V eliminacji rozegranej 09.02.2019 r.

Wyniki V eliminacji rozegranej 09.02.2019 r.

 

Wyniki piątego turnieju 

XXVII Grand Prix Sosnowca

 

Dziewczęta do lat 14

Miejscowość

09.02. 2019

1

Toborek Maria

Ruda Śląska

32

2

Kaczmarczyk Julia

Bytom

30

3

WIlk Monika

Sosnowiec

29

4

Myśliwiec Marta

Tychy

28

5

Ratajczyk Nikola

Chybie

27

6

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

26

7

Ratajczyk Kamila

Chybie

25

8

Wypiór Emilia

Sosnowiec

24

 

 

 

 

 

Kobiety i dziewczęta

Miejscowość

09.02. 2019

1

Rakowska Karolina

Częstochowa

32

2

Górska Aleksandra

Poczesna

30

3

Gawliczek Marta

Szczerbice

29

 

 

 

 

 

Żacy

Miejscowość

09.02. 2019

1

Toborek Maria

Ruda Śląska

32

2

Kot Szymon

Sosnowiec

30

3

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

29

4

Tomaszewski Kacper

Orzesze

28

5

Durda Michał

Kietrz

27

6

Ratajczyk Nikola

Chybie

26

7

Domagała Mateusz

Siemianowice

25

8

Ciosmak Maciej

Katowice

24

9-12

WIlk Monika

Sosnowiec

20

 

Ratajczyk Kamila

Chybie

20

 

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

20

 

Cesarz Franciszek

Będzin

20

13

Klasiński Bartłomiej

Sosnowiec

15

 

 

 

 

 

Młodzicy

Miejscowość

09.02. 2019

1

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

32

2

Piecowski Miłosz

Rybnik

30

3

Golda Marcin

Rybnik

29

4

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

28

5

Nosiadek Jakub

Rybnik

27

6

Tomaszewski Kacper

Orzesze

26

7

Kot Szymon

Sosnowiec

25

8

Grochowina Krzysztof

Poczesna

24

9-12

Durda Michał

Kietrz

20

 

Szymański Igor

Sosnowiec

20

 

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

20

 

Myśliwiec Marta

Tychy

20

13-16

Kaczmarczyk Julia

Bytom

15

 

Domagała Mateusz

Siemianowice

15

 

Ciosmak Maciej

Katowice

15

 

Jeżewski Filip

Sosnowiec

15

17-19

Klasiński Bartłomiej

Sosnowiec

10

 

Cesarz Franciszek

Będzin

10

 

Wypiór Emilia

Sosnowiec

10

 

 

 

 

 

Kadeci

Miejscowość

09.02. 2019

1

Piecowski Miłosz

Rybnik

32

2

Pańczyk Adrian

Zawiercie

30

3

Golda Marcin

Rybnik

29

4

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

28

5

Migas Dawid

Będzin

27

6

Tomaszewski Kamil

Orzesze

26

7

Nosiadek Jakub

Rybnik

25

8

Biały Marcin

Zawiercie

24

9-12

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

20

 

Szymański Igor

Sosnowiec

20

 

Grochowina Krzysztof

Poczesna

20

 

Włosek Fabian

Sosnowiec

20

13

Jeżewski Filip

Sosnowiec

15

 

 

 

 

 

Juniorzy

Miejscowość

09.02. 2019

1

Rakowska Karolina

Częstochowa

32

2

Nowak Jakub

Sosnowiec

30

3

Jęsiek Jakub

Będzin

29

4

Gawliczek Marta

Szczerbice

28

5

Biały Marcin

Zawiercie

27

6

Migas Dawid

Będzin

26

7

Tomaszewski Kamil

Orzesze

25

8

Pańczyk Adrian

Zawiercie

24

9-10

Włosek Fabian

Sosnowiec

20

 

Pietrzak Adrian

Sosnowiec

20

 

 

 

 

 

Senior+Młodzieżowiec

Miejscowość

09.02. 2019

1

Eliasz Adrian

Sosnowiec

32

2

Palacz Mirosław

Wadowice

30

3

Miśta Sylwester

Zawiercie

29

4

Piecowski Mirosław

Rybnik

28

5

Gołda Gabriel

Wadowice

27

6

Jurzak Łukasz

Wadowice

26

7

Świetlik Robert

Będzin

25

8

Babicz Adam

Sosnowiec

24

9-12

Nowak Jakub

Sosnowiec

20

 

Ziętara Ksawery

Katowice

20

 

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

20

 

Gwizdon Artur

Będzin

20

13-16

Radło Szymon

Zabrze

15

 

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

15

 

Purgał Dariusz

Sosnowiec

15

 

Cyrta Mariusz 

Ruda Śląska

15

17-24

Skórski Michał

Sosnowiec

10

 

Nowak Dariusz

Sosnowiec

10

 

Rudzki Roman

Czeladź

10

 

Migdał Eugeniusz

Sosnowiec

10

 

Filak Dariusz

Sosnowiec

10

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

10

 

Lamer Maciej

Zawiercie

10

 

Pietrzak Adrian

Sosnowiec

10

25-32

Mirek Piotr

Dąbrowa Górnicza

5

 

Woźniczka Marcin

Ruda Śląska

5

 

Ustinow Danił

Bytom

5

 

Dworak Jarosław

Sosnowiec

5

 

Ziętara Grzegorz

Katowice

5

 

Katolik Mirosław

Sosnowiec

5

 

Wypiór Piotr

Sosnowiec

5

 

Fułga Rusłan

Katowice

5

 

 

 

 

 

Open-bez licencji PZTS

Miejscowość

09.02. 2019

1

Cyrta Mariusz 

Ruda Śląska

32

2

Gwizdon Artur

Będzin

30

3

Wójcik Rafał

Bytom

29

4

Świetlik Robert

Będzin

28

5

Lamer Maciej

Zawiercie

27

6

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

26

7

Migdał Eugeniusz

Sosnowiec

25

8

Katolik Mirosław

Sosnowiec

24

9-12

Nowak Dariusz

Sosnowiec

20

 

Rudzki Roman

Czeladź

20

 

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

20

 

Woźniczka Marcin

Ruda Śląska

20

13-16

Filak Dariusz

Sosnowiec

15

 

Purgał Dariusz

Sosnowiec

15

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

15

 

Ziętara Grzegorz

Katowice

15

17-19

Dworak Jarosław

Sosnowiec

10

 

Wypiór Piotr

Sosnowiec

10

 

Fułga Rusłan

Katowice

10