Wyniki IV eliminacji XXVIII GP Sosnowca<br>rozegranej 09.02.2020 r.

Wyniki IV eliminacji XXVIII GP Sosnowca
rozegranej 09.02.2020 r.

 

Dziewczęta do lat 14

Miejscowość

Punkty

1

Toborek Maria

Ruda Śląska

32

2

Czyrnia Justyna

Orzesze

30

3

WIlk Monika

Sosnowiec

29

4

Myśliwiec Marta

Tychy

28

5

Demko Malwina

Tychy

27

6

Wójcik Nicol

Sosnowiec

26

 

 

 

 

 

Kobiety i dziewczęta

Miejscowość

Punkty

1

Bugaj Katarzyna

Wolbrom

32

 

 

 

 

 

Żacy

Miejscowość

Punkty

1

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

32

2

Tomaszewski Kacper

Orzesze

30

3

Ciosmak Maciej

Sosnowiec

29

4

Szymik Jakub

Rybnik

28

5

Kałużny Tomasz

Częstochowa

27

6

Domagała Mateusz

Siemianowice

26

7

Marcinkowski Dominik

Częstochowa

25

8

Pająk Aleksander

Sosnowiec

24

9-11

Mirek Jan

Jaworzno

20

 

Szostak Adam

Częstochowa

20

 

Matonia Filip

Siemianowice

20

 

 

 

 

 

Młodzicy

Miejscowość

Punkty

1

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

32

2

Toborek Maria

Ruda Śląska

30

3

Nosiadek Jakub

Rybnik

29

4

Durda Michał

Kietrz

28

5

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

27

6

Tomaszewski Kacper

Orzesze

26

7

Kot Szymon

Sosnowiec

25

8

Gnatyshen Yevhenii

Kraków

24

9-12

Ciosmak Maciej

Sosnowiec

20

 

Szymik Jakub

Rybnik

20

 

WIlk Monika

Sosnowiec

20

 

Myśliwiec Marta

Tychy

20

13-16

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

15

 

Cesarz Franciszek

Siewierz

15

 

Buła Maksymilian

Zawiercie

15

 

Szymański Igor

Sosnowiec

15

17-24

Marcinkowski Dominik

Częstochowa

10

 

Mirek Jan

Jaworzno

10

 

Domagała Mateusz

Siemianowice

10

 

Wójcik Nicol

Sosnowiec

10

 

Pikuła Kajetan

Sosnowiec

10

 

Szostak Adam

Częstochowa

10

 

Demko Malwina

Tychy

10

 

Matonia Filip

Siemianowice

10

25-29

Kałużny Tomasz

Częstochowa

5

 

Onik Mateusz

Sosnowiec

5

 

Langrot Kuba

Sosnowiec

5

 

Gruszka Bartłomiej

Sosnowiec

5

 

Pająk Aleksander

Sosnowiec

5

 

 

 

 

 

Kadeci

Miejscowość

Punkty

1

Golda Marcin

Rybnik

32

2

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

30

3

Lekstan Mateusz

Dąbrowa Górnicza

29

4

Kot Szymon

Sosnowiec

28

5

Nosiadek Jakub

Rybnik

27

6

Czyrnia Justyna

Orzesze

26

7

Pańczyk Adrian

Zawiercie

25

8

Buła Maksymilian

Zawiercie

24

9-12

Durda Michał

Kietrz

20

 

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

20

 

Gnatyshen Yevhenii

Kraków

20

 

Rajca Mateusz

Sosnowiec

20

13-16

Cesarz Franciszek

Siewierz

15

 

Szymański Igor

Sosnowiec

15

 

Pikuła Kajetan

Sosnowiec

15

 

Onik Mateusz

Sosnowiec

15

17-18

Langrot Jakub

Sosnowiec

10

 

Gruszka Bartłomiej

Sosnowiec

10

 

 

 

 

 

Juniorzy

Miejscowość

Punkty

1

Jęsiek Jakub

Gródków

32

2

Lekstan Mateusz

Dąbrowa Górnicza

30

3

Golda Marcin

Rybnik

29

4

Pańczyk Adrian

Zawiercie

28

5

Lekstan Michał

Dąbrowa Górnicza

27

6

Mirek Mikołaj

Jaworzno

26

7

Pietrzak Adrian

Sosnowiec

25

8

Migas Dawid

Dąbrowa Górnicza

24

 

 

 

 

 

Senior+Młodzieżowiec

Miejscowość

Punkty

1

Masternak Jan

Zbelutka Stara

32

2

Tomsia Sławomir

Olkusz

30

3

Skórski Michał

Sosnowiec

29

4

Warzecha Mirosław

Częstochowa

28

5

Babicz Adam

Sosnowiec

27

6

Pacia Bartłomiej

Olkusz

26

7

Kowal Łukasz

Olkusz

25

8

Wnęk Andrzej

Poczesna

24

9-12

Lamer Maciej

Zawiercie

20

 

Sasiak Rafał

Katowice

20

 

Katolik Mirosław

Sosnowiec

20

 

Nowak Jakub

Sosnowiec

20

13-16

Domagała Wojciech 

Siemianowice

15

 

Rudzki Roman

Czeladź

15

 

Świetlik Robert

Będzin

15

 

Goliński Kazimierz

Chorzów

15

17-24

Pałka Patryk

Bydlin

10

 

Nowak Dariusz

Sosnowiec

10

 

Woźniczka Marcin

Ruda Ślaska

10

 

Mudyna Tomasz

Bydlin

10

 

Łaskawiec Jakub

Bolesław

10

 

Kleczko Dariusz

Sosnowiec

10

 

Lesisz Waldemar

Zabrze

10

 

Mirek Mikołaj

Jaworzno

10

25-32

Balik Robert

Wolbrom

5

 

Burzawa Krzysztof

Katowice

5

 

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

5

 

Imielski Marcin

Olkusz

5

 

Gołdyka Marcin

Sosnowiec

5

 

Jabłoński Krzysztof

Sosnowiec

5

 

Purgał Dariusz

Sosnowiec

5

 

Mirek Piotr

Jaworzno

5

33-45

Wodecki Grzegorz

Dąbrowa Górnicza

1

 

Kaleta Marek

Sosnowiec

1

 

Apostel Mateusz

Sosnowiec

1

 

Pniak Mateusz

Sosnowiec

1

 

Seweryn Artur

Dąbrowa Górnicza

1

 

Kuczała Marcin

Sosnowiec

1

 

Kaczmarek Kamil

Sosnowiec

1

 

Kuczała Krzysztof

Sosnowiec

1

 

Nawrocki Adrian

Sosnowiec

1

 

Masierak Piotr

Łazy

1

 

Sasiak Mariusz

Katowice

1

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

1

 

 

 

 

 

Open-bez licencji PZTS

Miejscowość

Punkty

1

Wnęk Andrzej

Poczesna

32

2

Wójcik Rafał

Bytom

30

3

Warzecha Mirosław

Częstochowa

29

4

Woźniczka Marcin

Ruda Śląska

28

5

Lamer Maciej

Zawiercie

27

6

Katolik Mirosław

Sosnowiec

26

7

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

25

8

Burzawa Krzysztof

Katowice

24

9-12

Świetlik Robert

Będzin

20

 

Wodecki Grzegorz

Dąbrowa Górnicza

20

 

Klafczyński Robert

Zabrze

20

 

Goliński Kazimierz

Chorzów

20

13-16

Kaleta Marek

Sosnowiec

15

 

Masierak Piotr

Łazy

15

 

Lesisz Waldemar

Zabrze

15

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

15

17-24

Nowak Dariusz

Sosnowiec

10

 

Sasiak Mariusz

Katowice

10

 

Rudzki Roman

Czeladź

10

 

Kuczała Marcin

Sosnowiec

10

 

Gołdyka Marcin

Sosnowiec

10

 

Jabłoński Krzysztof

Sosnowiec

10

 

Purgał Dariusz

Sosnowiec

10

 

Pniak Mateusz

Sosnowiec

10

25-30

Apostel Mateusz

Sosnowiec

5

 

Kaczmarek Kamil

Sosnowiec

5

 

Kuczała Krzysztof

Sosnowiec

5

 

Rajca Mateusz

Sosnowiec

5

 

Seweryn Artur

Dąbrowa Górnicza

5

 

Nawrocki Adrian

Sosnowiec

5