Wyniki IV eliminacji rozegranej 26.01.2019 r.

Wyniki IV eliminacji rozegranej 26.01.2019 r.

 

Wyniki czwartego turnieju                    
XXVII Grand Prix Sosnowca

 

Dziewczęta do lat 14

Miejscowość

26.01. 2019

1

Toborek Maria

Ruda Śląska

32

2

Kaczmarczyk Julia

Bytom

30

3

Ratajczyk Nikola

Chybie

29

4

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

28

5

WIlk Monika

Sosnowiec

27

6

Myśliwiec Marta

Tychy

26

7

Ratajczyk Kamila

Chybie

25

8

Mazur Wiktoria

Częstochowa

24

9

Lepich Nicole

Gogolin

20

 

 

 

 

 

Kobiety i dziewczęta

Miejscowość

26.01. 2019

1

Rakowska Karolina

Częstochowa

32

2

Mazur Klaudia

Częstochowa

30

3

Górska Aleksandra

Poczesna

29

4

Zygadło Martyna

Sosnowiec

28

5

Gawliczek Marta

Szczerbice

27

 

 

 

 

 

Żacy

Miejscowość

26.01. 2019

1

Toborek Maria

Ruda Śląska

32

2

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

30

3

Tomaszewski Kacper

Orzesze

29

4

Durda Michał

Kietrz

28

5

Kot Szymon

Sosnowiec

27

6

WIlk Monika

Sosnowiec

26

7

Ratajczyk Nikola

Chybie

25

8

Domagała Mateusz

Siemianowice

24

9-13

Cesarz Franciszek

Będzin

20

 

Turek Oliwier

Chybie

20

 

Lepich David

Gogolin

20

 

Stolarz Karol

Katowice

20

13-16

Ratajczyk Kamila

Chybie

15

 

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

15

 

Ciosmak Maciej

Katowice

15

 

Strzemiński Wiktor

Sosnowiec

15

17-18

Mazur Wiktoria

Częstochowa

10

 

Swarlik Michał

Katowice

10

 

 

 

 

 

Młodzicy

Miejscowość

26.01. 2019

1

Golda Marcin

Rybnik

32

2

Piecowski Miłosz

Rybnik

30

3

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

29

4

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

28

5

Durda Michał

Kietrz

27

6

Nosiadek Jakub

Rybnik

26

7

Tomaszewski Kacper

Orzesze

25

8

Kaczmarczyk Julia

Bytom

24

9-13

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

20

 

Turek Oliwier

Chybie

20

 

Grochowina Krzysztof

Poczesna

20

 

Cesarz Franciszek

Będzin

20

13-16

Kot Szymon

Sosnowiec

15

 

Szymański Igor

Sosnowiec

15

 

Myśliwiec Marta

Tychy

15

 

Ciosmak Maciej

Katowice

15

17-23

Domagała Mateusz

Siemianowice

10

 

Strzemiński Wiktor

Sosnowiec

10

 

Jeżewski Filip

Sosnowiec

10

 

Lepich David

Gogolin

10

 

Lepich Nicole

Gogolin

10

 

Stolarz Karol

Katowice

10

 

Swarlik Michał

Katowice

10

 

 

 

 

 

Kadeci

Miejscowość

26.01. 2019

1

Piecowski Miłosz

Rybnik

32

2

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

30

3

Pańczyk Adrian

Zawiercie

29

4

Migas Dawid

Będzin

28

5

Golda Marcin

Rybnik

27

6

Biały Marcin

Zawiercie

26

7

Nosiadek Jakub

Rybnik

25

8

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

24

9-12

Szymański Igor

Sosnowiec

20

 

Grochowina Krzysztof

Poczesna

20

 

Tomaszewski Kamil

Orzesze

20

 

Włosek Fabian

Sosnowiec

20

13

Jeżewski Filip

Sosnowiec

15

 

 

 

 

 

Juniorzy

Miejscowość

26.01. 2019

1

Rakowska Karolina

Częstochowa

32

2

Jęsiek Jakub

Będzin

30

3

Mazur Klaudia

Częstochowa

29

4

Nowak Jakub

Sosnowiec

28

5

Biały Marcin

Zawiercie

27

6

Mirek Mikołaj

Dąbrowa Górnicza

26

7

Pańczyk Adrian

Zawiercie

25

8

Tomaszewski Kamil

Orzesze

24

9-12

Gawliczek Marta

Szczerbice

20

 

Włosek Fabian

Sosnowiec

20

 

Migas Dawid

Będzin

20

 

Pietrzak Adrian

Sosnowiec

20

 

 

 

 

 

Senior+Młodzieżowiec

Miejscowość

26.01. 2019

1

Eliasz Adrian

Sosnowiec

32

2

Minda Michał

Sosnowiec

30

3

Radło Szymon

Zabrze

29

4

Ziętara Ksawery

Katowice

28

5

Michalski Jakub

Radzianków

27

6

Bajer Kamil 

Mysłowice

26

7

Woźniczka Marcin

Ruda Śląska

25

8

Piecowski Mirosław

Rybnik

24

9-13

Świetlik Robert

Będzin

20

 

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

20

 

Nowak Jakub

Sosnowiec

20

 

Kawalski Damian

Mysłowice

20

13-16

Babicz Adam

Sosnowiec

15

 

Rudzki Roman

Czeladź

15

 

Ustinow Danił

Bytom

15

 

Lesisz Waldemar

Zabrze

15

17-24

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

10

 

Migdał Eugeniusz

Sosnowiec

10

 

Jęsiek Jakub

Będzin

10

 

Filak Dariusz

Sosnowiec

10

 

Braksator Andrzej

Sosnowiec

10

 

Lamer Maciej

Zawiercie

10

 

Świerczyński Piotr

Sosnowiec

10

 

Nowak Dariusz

Sosnowiec

5

25-30

Mirek Piotr

Dąbrowa Górnicza

5

 

Purgał Dariusz

Sosnowiec

5

 

Ziętara Grzegorz

Katowice

5

 

Katolik Mirosław

Sosnowiec

5

 

Bittmann Piotr

Zabrze

5

 

Mirek Mikołaj

Dąbrowa Górnicza

1

 

 

 

 

 

Open-bez licencji PZTS

Miejscowość

26.01. 2019

1

Wójcik Rafał

Bytom

32

2

Świetlik Robert

Będzin

30

3

Nowak Dariusz

Sosnowiec

29

4

Woźniczka Marcin

Ruda Śląska

28

5

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

27

6

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

26

7

Lamer Maciej

Zawiercie

25

8

Rudzki Roman

Czeladź

24

9-12

Migdał Eugeniusz

Sosnowiec

20

 

Filak Dariusz

Sosnowiec

20

 

Braksator Andrzej

Sosnowiec

20

 

Lesisz Waldemar

Zabrze

20

13-16

Purgał Dariusz

Sosnowiec

15

 

Ziętara Grzegorz

Katowice

15

 

Katolik Mirosław

Sosnowiec

15

 

Świerczyński Piotr

Sosnowiec

15

17

Bittmann Piotr

Zabrze

10