Wyniki III eliminacji rozegranej 02.12.2018 r.

Wyniki III eliminacji rozegranej 02.12.2018 r.

 

       Wyniki trzeciego turnieju 
​                            XXVII Grand Prix Sosnowca

 

Dziewczęta do lat 14

Miejscowość

02.12. 2018

1

Kaczmarczyk Julia

Bytom

32

2

Hadryś Matylda

Częstochowa

30

3

Myśliwiec Marta

Tychy

29

4

Ratajczyk Nikola

Chybie

28

5

WIlk Monika

Sosnowiec

27

6

Kopczyńska Emilia

Sosnowiec

26

7

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

25

8

Ratajczyk Kamila

Chybie

24

9

Szymańska Hanna

Zędek

20

 

 

 

 

 

Kobiety i dziewczęta

Miejscowość

02.12. 2018

1

Rakowska Karolina

Częstochowa

32

2

Górska Aleksandra

Poczesna

30

3

Zygadło Martyna

Sosnowiec

29

4

Kula Aneta

Gliwice

28

5

Mazur Klaudia

Częstochowa

27

 

 

 

 

 

Żacy

Miejscowość

02.12. 2018

1

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

32

2

Tomaszewski Kacper

Orzesze

30

3

Kot Szymon

Sosnowiec

29

4

Durda Michał

Kietrz

28

5

Ratajczyk Nikola

Chybie

27

6

WIlk Monika

Sosnowiec

26

7

Cesarz Franciszek

Będzin

25

8

Hadryś Matylda

Częstochowa

24

9-12

Domagała Mateusz

Siemianowice

20

 

Ratajczyk Kamila

Chybie

20

 

Ciosmak Maciej

Katowice

20

 

Kopczyńska Emilia

Sosnowiec

20

13-16

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

15

 

Klasiński Bartłomiej

Sosnowiec

15

 

Michta Jan

Sosnowiec

15

 

Szymańska Hanna

Zędek

15

 

 

 

 

 

Młodzicy

Miejscowość

02.12. 2018

1

Piecowski Miłosz

Rybnik

32

2

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

30

3

Golda Marcin

Rybnik

29

4

Tomaszewski Kacper

Orzesze

28

5

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

27

6

Kot Szymon

Sosnowiec

26

7

Kaczmarczyk Julia

Bytom

25

8

Durda Michał

Kietrz

24

9-12

Szymański Igor

Sosnowiec

20

 

Domagała Mateusz

Siemianowice

20

 

Ciosmak Maciej

Katowice

20

 

Goj Adrian

Sosnowiec

20

13-16

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

15

 

Myśliwiec Marta

Tychy

15

 

Michta Jan

Sosnowiec

15

 

Klasiński Bartłomiej

Sosnowiec

15

 

 

 

 

 

Kadeci

Miejscowość

02.12. 2018

1

Piecowski Miłosz

Rybnik

32

2

Pańczyk Adrian

Zawiercie

30

3

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

29

4

Migas Dawid

Będzin

28

5

Golda Marcin

Rybnik

27

6

Biały Marcin

Zawiercie

26

7

Tomaszewski Kamil

Orzesze

25

8

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

24

9-11

Szymański Igor

Sosnowiec

20

 

Włosek Fabian

Sosnowiec

20

 

Goj Adrian

Sosnowiec

20

 

 

 

 

 

Juniorzy

Miejscowość

02.12. 2018

1

Rakowska Karolina

Częstochowa

32

2

Jęsiek Jakub

Będzin

30

3

Nowak Jakub

Sosnowiec

29

4

Pańczyk Adrian

Zawiercie

28

5

Tomaszewski Kamil

Orzesze

27

6

Biały Marcin

Zawiercie

26

7

Mazur Klaudia

Częstochowa

25

8

Mirek Mikołaj

Dąbrowa Górnicza

24

9-10

Włosek Fabian

Sosnowiec

20

 

Migas Dawid

Będzin

20

 

 

 

 

 

Senior+Młodzieżowiec

Miejscowość

02.12. 2018

1

Minda Michał

Sosnowiec

32

2

Połoszczański Dawid

Opole

30

3

Eliasz Adrian

Sosnowiec

29

4

Piecowski Mirosław

Rybnik

28

5

Koczyba Mariusz

Boronów

27

6

Mugowski Arkadiusz

Gliwice

26

7

Fabiś Adrian

Sosnowiec

25

8

Radło Szymon

Zabrze

24

9-12

Głuszek Wojciech

Kujakowice

20

 

Babicz Adam

Sosnowiec

20

 

Bodnar Michał 

Wadowice

20

 

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

20

13-16

Piegza Adrian

Kraków

15

 

Stefaniak Michał

Gliwice

15

 

Nowak Jakub

Sosnowiec

15

 

Pałka Patryk

Bydlin

15

17-24

Świetlik Robert

Będzin

10

 

Pacia Bartłomiej

Dąbrowa Górnicza

10

 

Nowak Dariusz

Sosnowiec

10

 

Mirek Piotr

Dąbrowa Górnicza

10

 

Rudzki Roman

Czeladź

10

 

Gala Dawid

Wadowice

10

 

Łaskawiec Jakub

Bolesław

10

 

Jęsiek Jakub

Będzin

10

25-32

Majewski Eugeniusz

Dąbrowa Górnicza

5

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

5

 

Wolnicki Piotr

Sosnowiec

5

 

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

5

 

Filak Dariusz

Sosnowiec

5

 

Soska Wojciech

Sosnowiec

5

 

Lamer Maciej

Zawiercie

5

 

Mirek Mikołaj

Dąbrowa Górnicza

5

33-38

Gala Bartłomiej

Wadowice

1

 

Purgał Dariusz

Sosnowiec

1

 

Ziętara Grzegorz

Katowice

1

 

Ciosmak Tomasz

Katowice

1

 

Gatner Patryk

Mikołów

1

 

Katolik Mirosław

Sosnowiec

1

 

 

 

 

 

Open-bez licencji PZTS

Miejscowość

02.12. 2018

1

Świetlik Robert

Będzin

32

2

Wójcik Rafał

Bytom

30

3

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

29

4

Nowak Dariusz

Sosnowiec

28

5

Purgał Dariusz

Sosnowiec

27

6

Majewski Eugeniusz

Dąbrowa Górnicza

26

7

Lamer Maciej

Zawiercie

25

8

Rudzki Roman

Czeladź

24

9-12

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

20

 

Wolnicki Piotr

Sosnowiec

20

 

Filak Dariusz

Sosnowiec

20

 

Katolik Mirosław

Sosnowiec

20

13-16

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

15

 

Soska Wojciech

Sosnowiec

15

 

Ziętara Grzegorz

Katowice

15

 

Gatner Patryk

Mikołów

15

17

Ciosmak Tomasz

Katowice

10