Wyniki II eliminacji rozegranej 11.11.2018 r.

Wyniki II eliminacji rozegranej 11.11.2018 r.

 

Wyniki drugiego turnieju                    
XXVII Grand Prix Sosnowca

 

Dziewczęta do lat 14

Miejscowość

11. 11. 2018

1

Toborek Maria

Ruda Śląska

32

2

Kaczmarczyk Julia

Bytom

30

3

Wójtowicz Natalia

Czechowice - Dziedzice

29

4

Pencarska Emilia

Czechowice - Dziedzice

28

5

Myśliwiec Marta

Tychy

27

6

WIlk Monika

Sosnowiec

26

7

Ratajczyk Nikola

Chybie

25

8

Ratajczyk Kamila

Chybie

24

9-10

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

20

 

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

20

 

 

 

 

 

Kobiety i dziewczęta

Miejscowość

11. 11. 2018

1

Zygadło Martyna

Sosnowiec

32

2

Kula Aneta

Gliwice

30

3

Mazur Klaudia

Częstochowa

29

4

Górska Aleksandra

Poczesna

28

5

Gawliczek Marta

Szczerbice

27

 

 

 

 

 

Żacy

Miejscowość

11. 11. 2018

1

Toborek Maria

Ruda Śląska

32

2

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

30

3

Kot Szymon

Sosnowiec

29

4

Durda Michał

Kietrz

28

5

Pencarska Emilia

Czechowice - Dziedzice

27

6

WIlk Monika

Sosnowiec

26

7

Wójtowicz Natalia

Czechowice - Dziedzice

25

8

Domagała Mateusz

Siemianowice

24

9-12

Ratajczyk Nikola

Chybie

20

 

Ratajczyk Kamila

Chybie

20

 

Ciosmak Maciej

Katowice

20

 

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

20

13-16

Strzemiński Wiktor

Sosnowiec

15

 

Turek Oliwier

Chybie

15

 

Piecowski Szymon

Rybnik

15

 

Michta Jan

Sosnowiec

15

 

 

 

 

 

Młodzicy

Miejscowość

11. 11. 2018

1

Piecowski Miłosz

Rybnik

32

2

Gwizdon Maksymilian

Będzin

30

3

Golda Marcin

Rybnik

29

4

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

28

5

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

27

6

Turek Oliwier

Chybie

26

7

Kot Szymon

Sosnowiec

25

8

Grochowina Krzysztof

Poczesna

24

9-12

Durda Michał

Kietrz

20

 

Szymański Igor

Sosnowiec

20

 

Kaczmarczyk Julia

Bytom

20

 

Myśliwiec Marta

Tychy

20

13-16

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

15

 

Domagała Mateusz

Siemianowice

15

 

Strzemiński Wiktor

Sosnowiec

15

 

Ciosmak Maciej

Katowice

15

17-20

Goj Adrian

Sosnowiec

10

 

Wanik Mateusz

Sosnowiec

10

 

Piecowski Szymon

Rybnik

10

 

Michta Jan

Sosnowiec

10

 

 

 

 

 

Kadeci

Miejscowość

11. 11. 2018

1

Piecowski Miłosz

Rybnik

32

2

Golda Marcin

Rybnik

30

3

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

29

4

Gwizdon Maksymilian

Będzin

28

5

Pańczyk Adrian

Zawiercie

27

6

Biały Marcin

Zawiercie

26

7

Grochowina Krzysztof

Poczesna

25

8

Szymański Igor

Sosnowiec

24

9-11

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

20

 

Goj Adrian

Sosnowiec

20

 

Wanik Mateusz

Sosnowiec

20

 

 

 

 

 

Juniorzy

Miejscowość

11. 11. 2018

1

Gwizdon Oliwier

Będzin

32

2

Jęsiek Jakub

Będzin

30

3

Mazur Klaudia

Częstochowa

29

4

Koch Grzegorz

Dąbrowa Górnicza

28

5

Nowak Jakub

Sosnowiec

27

6

Pańczyk Adrian

Zawiercie

26

7

Biały Marcin

Zawiercie

25

8

Mirek Mikołaj

Dąbrowa Górnicza

24

9-11

Grzenik Rafał

Szczerbice

20

 

Gawliczek Marta

Szczerbice

20

 

Grzenik Łukasz

Szczerbice

20

 

 

 

 

 

Senior+Młodzieżowiec

Miejscowość

11. 11. 2018

1

Połoszczański Dawid

Opole

32

2

Piecowski Mirosław

Rybnik

30

3

Minda Michał

Sosnowiec

29

4

Eliasz Adrian

Sosnowiec

28

5

Radło Szymon

Zabrze

27

6

Głuszek Wojciech

Kujakowice

26

7

Fabiś Adrian

Sosnowiec

25

8

Piegza Adrian

Kraków

24

9-12

Koczyba Mariusz

Boronów

20

 

Skórski Michał

Sosnowiec

20

 

Bodnar Michał 

Wadowice

20

 

Ziętara Ksawery

Katowice

20

13-16

Świetlik Robert

Będzin

15

 

Gwizdon Oliwier

Będzin

15

 

Gala Bartłomiej

Wadowice

15

 

Stefaniak Michał

Gliwice

15

17-24

Mugowski Arkadiusz

Gliwice

10

 

Boryszko Piotr

Sosnowiec

10

 

Koch Grzegorz

Dąbrowa Górnicza

10

 

Nowak Dariusz

Sosnowiec

10

 

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

10

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

10

 

Migdał Eugeniusz

Sosnowiec

10

 

Burkacki Mateusz

Gliwice

10

25-32

Babicz Adam

Sosnowiec

5

 

Dworak Jarosław

Sosnowiec

5

 

Nowak Jakub

Sosnowiec

5

 

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

5

 

Kula Aneta

Gliwice

5

 

Gala Dawid

Wadowice

5

 

Nocuń Zbigniew

Myszków

5

 

Filak Dariusz

Sosnowiec

5

33-41

Wolnicki Piotr

Sosnowiec

1

 

Rudzki Roman

Czeladź

1

 

Lamer Maciej

Zawiercie

1

 

Błachuciński Michał

Dąbrowa Górnicza

1

 

Dudek Piotr

Katowice

1

 

Głodek Piotr

Ruda Ślaska

1

 

Ferdyn Paweł

Ruda Ślaska

1

 

Piersa Jakub

Ruda Ślaska

1

 

Ziętara Grzegorz

Katowice

1

 

 

 

 

 

Open-bez licencji PZTS

Miejscowość

11. 11. 2018

1

Wójcik Rafał

Bytom

32

2

Świetlik Robert

Będzin

30

3

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

29

4

Nocuń Zbigniew

Myszków

28

5

Nowak Dariusz

Sosnowiec

27

6

Migdał Eugeniusz

Sosnowiec

26

7

Boryszko Piotr

Sosnowiec

25

8

Rudzki Roman

Czeladź

24

9-12

Lamer Maciej

Zawiercie

20

 

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

20

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

20

 

Filak Dariusz

Sosnowiec

20

13-16

Dworak Jarosław

Sosnowiec

15

 

Błachuciński Michał

Dąbrowa Górnicza

15

 

Głodek Piotr

Ruda Ślaska

15

 

Ziętara Grzegorz

Katowice

15

17-21

Wolnicki Piotr

Sosnowiec

10

 

Dudek Piotr

Katowice

10

 

Dudek Tadeusz

Katowice

10

 

Ferdyn Paweł

Ruda Ślaska

10

 

Piersa Jakub

Ruda Ślaska

10