Wyniki I eliminacji rozegranej 14.10.2018 r.

Wyniki I eliminacji rozegranej 14.10.2018 r.

 

Wyniki pierwszego turnieju                    
XXVII Grand Prix Sosnowca

 

Dziewczęta do lat 14

Miejscowość

14. 10. 2018

1

Hadryś Matylda

Częstochowa

32

2

Toborek Maria

Ruda Śląska

30

3

Pencarska Emilia

Czechowice - Dziedzice

29

4

Ratajczyk Nikola

Chybie

28

5

Ratajczyk Kamila

Chybie

27

6

Kopczyńska Emilia

Sosnowiec

26

7

WIlk Monika

Sosnowiec

25

8

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

24

9-10

Wszołek Natalia

Mysłowice

20

 

Wszołek Weronika

Mysłowice

20

 

 

 

 

 

Kobiety i dziewczęta

Miejscowość

14. 10. 2018

1

Rakowska Karolina

Częstochowa

32

2

Majewska Zuzanna

Sosnowiec

30

3

Zygadło Martyna

Sosnowiec

29

4

Mazur Klaudia

Częstochowa

28

5

Górska Aleksandra

Poczesna

27

6

Gawliczek Marta

Szczerbice

26

7

Krawczyk Kinga

Radostowice

25

8

Majewska Bogusława

Sosnowiec

24

 

 

 

 

 

Żacy

Miejscowość

14. 10. 2018

1

Toborek Maria

Ruda Śląska

32

2

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

30

3

Hadryś Matylda

Częstochowa

29

4

Tomaszewski Kacper

Orzesze

28

5

Durda Michał

Kietrz

27

6

Ratajczyk Nikola

Chybie

26

7

Pencarska Emilia

Czechowice - Dziedzice

25

8

Niewiara Adrian

Olkusz

24

9-12

Kopczyńska Emilia

Sosnowiec

20

 

Klasiński Bartłomiej

Sosnowiec

20

 

Kot Szymon

Sosnowiec

20

 

Strzemiński Wiktor

Sosnowiec

20

13-16

Domagała Mateusz

Siemianowice

15

 

Wszołek Weronika

Mysłowice

15

 

WIlk Monika

Sosnowiec

15

 

Ratajczyk Kamila

Chybie

15

17-19

Turek Oliwier

Chybie

10

 

Wszołek Natalia

Mysłowice

10

 

Ratajczyk Aleksandra

Chybie

10

 

 

 

 

 

Młodzicy

Miejscowość

14. 10. 2018

1

Golda Marcin

Rybnik

32

2

Gwizdon Maksymilian

Będzin

30

3

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

29

4

Soliło Dominik 

Zendek

28

5

Durda Michał

Kietrz

27

6

Kałuża Tomasz

Łaziska Górne

26

7

Niewiara Adrian

Olkusz

25

8

Tomaszewski Kacper

Orzesze

24

9-12

Kot Szymon

Sosnowiec

20

 

Barczyk Olaf

Olkusz

20

 

Tomsia Dawid

Olkusz

20

 

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

20

13-16

Szymański Igor

Sosnowiec

15

 

Tomsia Szymon

Olkusz

15

 

Grochowina Krzysztof

Poczesna

15

 

Turek Oliwier

Chybie

15

17-21

Klasiński Bartłomiej

Sosnowiec

10

 

Białek Szymon

Olkusz

10

 

Korcz Wiktor

Jaworzno

10

 

Domagała Mateusz

Siemianowice

10

 

Strzemiński Wiktor

Sosnowiec

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadeci

Miejscowość

14. 10. 2018

1

Soliło Dominik 

Zendek

32

2

Golda Marcin

Rybnik

30

3

Wojtaszczyk Wojciech

Zawiercie

29

4

Biały Marcin

Zawiercie

28

5

Grochowina Krzysztof

Poczesna

27

6

Gwizdon Maksymilian

Będzin

26

7

Tomaszewski Kamil

Orzesze

25

8

Sodo Dominik

Sosnowiec

24

9-12

Tomsia Szymon

Olkusz

20

 

Tomsia Dawid

Olkusz

20

 

Herszkiewicz Dariusz

Sosnowiec

20

 

Włosek Fabian

Sosnowiec

20

13-16

Barczyk Olaf

Olkusz

15

 

Szymański Igor

Sosnowiec

15

 

Migas Dawid

Będzin

15

 

Białek Szymon

Olkusz

15

17

Korcz Wiktor

Jaworzno

10

 

 

 

 

 

Juniorzy

Miejscowość

14. 10. 2018

1

Gwizdon Oliwier

Będzin

32

2

Jęsiek Jakub

Będzin

30

3

Rakowska Karolina

Częstochowa

29

4

Krawczyk Kinga

Radostowice

28

5

Koch Grzegorz

Dąbrowa Górnicza

27

6

Nowak Jakub

Sosnowiec

26

7

Mazur Klaudia

Częstochowa

25

8

Mirek Mikołaj

Dąbrowa Górnicza

24

9-12

Grzenik Rafał

Szczerbice

20

 

Gawliczek Marta

Szczerbice

20

 

Majewska Bogusława

Sosnowiec

20

 

Biały Marcin

Zawiercie

20

13-16

Włosek Fabian

Sosnowiec

15

 

Migas Dawid

Będzin

15

 

Tomaszewski Kamil

Orzesze

15

 

Grzenik Łukasz

Szczerbice

15

17-18

Sodo Dominik

Sosnowiec

10

 

Pietrzak Adrian

Sosnowiec

10

 

 

 

 

 

Senior+Młodzieżowiec

Miejscowość

14. 10. 2018

1

Szydło Aleksander

Sosnowiec

32

2

Koczyba Mariusz

Boronów

30

3

Eliasz Adrian

Sosnowiec

29

4

Minda Michał

Sosnowiec

28

5

Radło Szymon

Zabrze

27

6

Glanowski Jakub

Rapsztyn

26

7

Mugowski Arkadiusz

Gliwice

25

8

Boryszko Piotr

Sosnowiec

24

9-12

Babicz Adam

Sosnowiec

20

 

Pacia Bartłomiej

Dąbrowa Górnicza

20

 

Skórski Michał

Sosnowiec

20

 

Świetlik Robert

Będzin

20

13-16

Gwizdon Oliwier

Będzin

15

 

Majewski Eugeniusz

Dąbrowa Górnicza

15

 

Mirek Piotr

Dąbrowa Górnicza

15

 

Misiak Mateusz

Gliwice

15

17-24

Braksator Andrzej

Sosnowiec

10

 

Dworak Jarosław

Sosnowiec

10

 

Koch Grzegorz

Dąbrowa Górnicza

10

 

Nowak Dariusz

Sosnowiec

10

 

Nowak Jakub

Sosnowiec

10

 

Pałka Patryk

Bydlin

10

 

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

10

 

Wolnicki Piotr

Sosnowiec

10

25-32

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

5

 

Kleczko Dariusz

Sosnowiec

5

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

5

 

Łaskawiec Jakub

Bolesław

5

 

Migdał Eugeniusz

Sosnowiec

5

 

Nowak Kamil

Jaroszowiec

5

 

Rudzki Roman

Czeladź

5

 

Soska Wojciech

Sosnowiec

5

33-38

Krawczyk Rafał

Katowice

1

 

Lamer Maciej

Zawiercie

1

 

Mirek Mikołaj

Dąbrowa Górnicza

1

 

Nawrocki Adrian

Sosnowiec

1

 

Purgał Dariusz

Sosnowiec

1

 

Turek Rafał

Dąbrowa Górnicza

1

 

 

 

 

 

Open

Miejscowość

14. 10. 2018

1

Wójcik Rafał

Bytom

32

2

Pacia Bartłomiej

Dąbrowa Górnicza

30

3

Rodek Zbigniew

Sosnowiec

29

4

Lamer Maciej

Zawiercie

28

5

Boryszko Piotr

Sosnowiec

27

6

Migdał Eugeniusz

Sosnowiec

26

7

Świetlik Robert

Będzin

25

8

Krawczyk Rafał

Katowice

24

9-12

Czerwiński Dariusz

Sosnowiec

20

 

Nowak Dariusz

Sosnowiec

20

 

Rudzki Roman

Czeladź

20

 

Soska Wojciech

Sosnowiec

20

13-16

Braksator Andrzej

Sosnowiec

15

 

Kot Arkadiusz

Sosnowiec

15

 

Majewski Eugeniusz

Dąbrowa Górnicza

15

 

Wolnicki Piotr

Sosnowiec

15

17-20

Dworak Jarosław

Sosnowiec

10

 

Nawrocki Adrian

Sosnowiec

10

 

Purgał Dariusz

Sosnowiec

10

 

Turek Rafał

Dąbrowa Górnicza

10