To jest przykadowy tytu

Aktualności - wydarzenia - mecze i turnieje 2022

Raport Ligowy Huraganu
W piątek 18.03.2022 r. w meczu wyjazdowym zawodnicy II ligi Huraganu zremisowali 5:5 z drużyną UKS Feniks Pyskowice. W zaciętym meczu nasza młoda para zawodników S. Kot i M. Ciosmak musiała uznać wyższość starszych i bardziej doświadczonych przeciwników. Tym razem nie udało się odnieść im zwycięstwa. W meczu dla Huraganu punktowali S. Szydło 2,5 pkt. oraz A. Szydło 2,5 pkt. W tym samym dniu drużyna IV ligi Huraganu zwyciężyła na wyjeździe 7:3 zespół UKS II Ikar Mierzęcice. W Huraganie wystąpili: M. Łyp 2,5 pkt., F. Matonia 1,5 pkt., I. Szymański 1,5 pkt. oraz D. Herszkiewicz 1,5 pkt. Na uwagę zasługuje podwójne zwycięstwo w grach deblowych.

W poniedziałek 21.03.2022 r. drużyna II ligi Huraganu zwyciężyła na własnej sali drużynę LZS ISMe Zakrzów w stosunku 7:3. W meczu punktowali: A. Szydło 2 pkt., S. Szydło 2 pkt., M. Ciosmak 2 pkt. i S. Kot 1 pkt. W tym samym dniu druga drużyna Huraganu uległa na wyjeździe w meczu IV ligi drużynie KU AZS UJD Częstochowa 1:9. Honor Huraganu uratował M. Łyp zdobywając 1 pkt.

III Grand Prix Polski Kadetów - Łaziska Górne 2022
W Łaziskach Górnych w dniach 11-13.03.2022 r. rozegrano III Grand Prix Polski Kadetów. W piątkowych zawodach eliminacyjnych wystartowało sześciu reprezentantów UKS Huragan Sosnowiec. Szymon Kot i Maciej Ciosmak przebrnęli przez fazę grupową jednak nie udało się im zakwalifikować do turnieju głównego. Jednego seta zabrakło Igorowi Szymańskiemu by wyjść z grupy. Natomiast Marcin Łyp, Dariusz Herszkiewicz i Filip Matonia zajęli trzecie miejsca w swoich grupach. W zawodach wystartowało 286 uczestników.
II Liga Mężczyzn MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry - UKS Huragan Sosnowiec
W środę 09.03.2022 r. drużynaHuraganu rozegrała dwa mecze II Ligi ŚLZTS. Gospodarzem obu meczu był klub z Tarnowskich Gór. W pierwszym spotkaniu z II drużyną gospodarzy uzyskaliśmy remis 5:5. W drugim spotkaniu z III drużyną gospodarzy zwyciężyliśmy 8:2. Trzy punkty zdobyte na terenie przeciwnika cieszą podwójnie. Obecnie w tabeli zajmujemy dziesiątą lokatę. Z meczu na mecz coraz lepiej punktują nasi młodzi zawodnicy Maciej Ciosmak i Szymon Kot. Maciek po raz drugi w KARIERZE zainkasował komplet 2,5 punktów. Gratulujemy.
Maciej Ciosmak 25 w III Grand Prix Polski Młodzików - Sępólno Krajeńskie 2022
W Sępólnie Krajeńskim (woj. kujawsko - pomorskie) rozegrano w dniach 04-06.03.2022 r. III GP Polski Młodzików. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Huragan Sosnowiec. Marcin Łyp awansował do turnieju głównego z eliminacji i ostatecznie uplasował się na 33 pozycji. Nasz najlepszy młodzik po wyjściu z grupy nie sprostał rozstawionemu z numerem drugim w zawodach Samuelowi Michnie z UKS Lis Sierakowice i ostatecznie zajął wysokie 25 miejsce. W turnieju głównym i eliminacjach wystartowało przeszło 200 zawodników i zawodniczek.