Mistrzostwa Śląska Młodzików - Sosnowiec 2009
Sosnowiec 2009
W dniach 18-19.04.2009r. w hali MOSiR Sosnowiec odbyły się Mistrzostwa Śląska Młodziczek i Młodzików w Tenisie Stołowym. Organizatorem zawodów był Śląski Związek Tenisa Stołowego w Katowicach, Urząd Miejski w Sosnowcu, UKS Huragan Sosnowiec i firma Tornado. W zawodach wzięło udział 32 zawodników wyłonionych w trzech turniejach klasyfikacyjnych odbywających się w Chybiu, Zawierciu i Jastrzębiu Zdroju. Zawody otworzył wiceprezes ŚLZTS mag inż. Roman Fajkus. Gościliśmy również podczas zawodów Dyrektora Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu mgr Iwonę Kasińską. Ceremonię rozpoczęcia zawodów uświetniła grupa taneczna prowadzona przez mgr Ilonę Flak i mgr Beatę Rokitę. Zawody prowadzili sędziowie Maciej Miliński i Bartłomiej Kulawiak. Sędzią głównym turnieju był mgr Stanisław Szydło. Przy stolikach sędziowskich zasiadali sędziowie ŚLZTS.
Zwycięscy zawodów prócz medali, pucharów i nagród rzeczowych wywalczyli awans do eliminacji ogólnopolskich.
Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Huragan Sosnowiec zdobywając indywidualnie złoty medal (Jan Szymczyk), w deblu srebro (Jan Szymczyk i Szymon Twardowski), a w drużynie brąz (Jan Szymczyk i Szymon Twardowski).
Wyniki dwudniowych zmagań przedstawiają się następująco
Wyniki gier indywidualnych młodziczek:
M-ce | Nazwisko i imię | Nazwa klubu | Pkty |
1 | Wiechuła Patrycja | MOSiR Mysłowice | 60 |
2 | Majewska Zuzanna | MKS Siemianowice Śląskie | 56 |
3-4 | Zygadło Martyna | MOSiR Mysłowice | 52 |
Matusiak Joanna | JKTS Jastrzębie Zdrój | 52 | |
5 | Wojciechowska Aleksandra | MOSiR Mysłowice | 49 |
6 | Cieślar Dominika | MKS Cieszko Cieszyn | 47 |
7-8 | Lewandowska Karolina | MKS Cieszko Cieszyn | 44 |
Guzdek Natalia | RKS Cukrownik Chybie | 44 | |
9-12 | Pająk Dominika | MOSiR Mysłowice | 40 |
Banaś Dominika | UKS Żak Sosnowiec | 40 | |
Pietraszko Paulina | LITS Anders Jedność Żywiec | 40 | |
Kocyan Aleksandra | LKS Lesznianka Leszna Górna | 40 | |
13-16 | Trętowska Aneta | Niestowarzyszona | 33 |
Mozler Natalia | JKTS Jastrzębie Zdrój | 33 | |
Jastrzębska Dajana | MKS Siemianowice Śląskie | 33 | |
Sala Magdalena | MOSiR Mysłowice | 33 | |
17-24 | Mazur Sonia | UKS The Best Bestwinka | 24 |
Matusiak Karolina | RKS Cukrownik Chybie | 24 | |
Szymura Wiktoria | KŚ AZS Pol.Śl. Gliwice | 24 | |
Hławiczka Dorota | LKS Leszniaka Leszna Górna | 24 | |
Gąsior Jolanta | MOSiR Mysłowice | 24 | |
Herok Magdalena | RKS Cukrownik Chybie | 24 | |
Nikiel Marta | RKS Cukrownik Chybie | 24 | |
Ciesielska Agata | SKS Spartakus Gliwice | 24 | |
25-32 | Morys Julia | LKS Lesznianka Leszna Górna | 13 |
Kocierz Magdalena | LITS Anders Jedność Żywiec | 13 | |
Dyrda Agnieszka | ULKS Ligota | 13 | |
Braś Julia | MOSiR Mysłowice | 13 | |
Bajcar Justyna | RKS Cukrownik Chybie | 13 | |
Mroszczak Anna | Niestowarzyszona | 13 | |
Kucza Emilia | Niestowarzyszona | 13 | |
Kulasińska Sonia | MOSiR Mysłowice | 13 |
Wyniki gier deblowych młodziczek:
M-ce | Nazwisko i imię | Nazwa klubu | Pkty |
1 | Wiechuła Patrycja | MOSiR Mysłowice | 30 |
Wojciechowska Aleksandra | MOSiR Mysłowice | 30 | |
2 | Majewska Zuzanna | MKS Siemianowice Śląskie | 28 |
Matusiak Joanna | JKTS Jastrzębie Zdrój | 28 | |
3-4 | Lewandowska Karolina | MKS Cieszko Cieszyn | 26 |
Cieślar Dominika | MKS Cieszko Cieszyn | 26 | |
Guzdek Natalia | RKS Cukrownik Chybie | 26 | |
Zygadło Martyna | MOSiR Mysłowice | 26 | |
5-8 | Kocierz Magdalena | LITS Anders Jedność Żywiec | 22 |
Pietraszko Paulina | LITS Anders Jedność Żywiec | 22 | |
Pająk Dominika | MOSiR Mysłowice | 22 | |
Sala Magdalena | MOSiR Mysłowice | 22 | |
Kocyan Aleksandra | LKS Lesznianka Leszna Górna | 22 | |
Hławiczka Dorota | LKS Lesznianka Leszna Górna | 22 | |
Banaś Domonika | UKS Żak Sosnowiec | 22 | |
Ciesielska Agata | SKS Spartakus Gliwice | 22 | |
9-16 | Gąsior Jolanta | MOSiR Mysłowice | 20 |
Dyrda Agnieszka | ULKS Ligota | 20 | |
Matusiak Karolina | RKS Cukrownik Chybie | 20 | |
Bajcar Justyna | RKS Cukrownik Chybie | 20 | |
Mroszczak Anna | Niestowarzyszona | 20 | |
Kucza Emilia | Niestowarzyszona | 20 | |
Szymura Wiktoria | KŚ AZS Pol. Śl. Gliwice | 20 | |
Mozler Natalia | JKTS Jastrzębie Zdrój | 20 | |
Herok Magdalena | RKS Cukrownik Chybie | 20 | |
Nikiel Marta | RKS Cukrownik Chybie | 20 | |
Trętowska Aneta | Niestowarzyszona | 20 | |
Morys Julia | LKS Lesznianka Leszna Górna | 20 | |
Jastrzębska Dajana | MKS Siemianowice Śląskie | 20 | |
Mazur Sonia | UKS The Best Bestwinka | 20 | |
Braś Julia | MOSiR Mysłowice | 20 | |
Kulasińska Sonia | MOSiR Mysłowice | 20 |
Wyniki gier drużynowych młodziczek:
M-ce | Nazwisko i imię | Nazwa klubu | pkty |
1 | Wojciechowska Aleksandra | MOSiR Mysłowice | 360 |
Wiechuła Patrycja | |||
Zygadło Martyna | |||
2 | Majewska Zuzanna | MKS Siemianowice Śląskie | 340 |
Jastrzębska Dajana | |||
3-4 | Matusiak Joanna | JKTS Jastrzębie Zdrój | 310 |
Mozler Natalia | |||
Lewandowska Karolina | MKS Cieszko Cieszyn | 310 | |
Cieślar Dominika | |||
5-8 | Ciesielska Agata | SKS Spartakus Gliwice | 245 |
Kędzierska Angelika | |||
Pająk Dominika | MOSiR Mysłowice II | 245 | |
Sala Magdalena | |||
Gąsior Jolanta | |||
Guzdek Natalia | RKS Cukrownik Chybie | 245 | |
Matusiak Karolina | |||
Pietraszko Paulina | LITS Anders Żywiec | 245 | |
Kocierz Magdalena | |||
9-13 | Czajkowska Angelika | MOSIiR MOSM Tychy | 135 |
Chuchmacz Sandra | |||
Braś Julia | MOSiR Mysłowice III | 135 | |
Kulasińska Sonia | |||
Herok Magdalena | RKS Cukrownik Chybie II | 135 | |
Nikiel Marta | |||
Bajcar Justyna | RKS Cukrownik Chybie III | 135 | |
Krajewska Monika | |||
Kocyan Aleksandra | LKS Lesznianka Leszna Góra | 135 | |
Hławiczka Dorota | |||
Klein Paulina |
Wyniki gier indywidualnych młodzików:
M-ce | Nazwisko i imię | Nazwa klubu | Pkty |
1 | Szymczyk Jan | UKS Huragan Sosnowiec | 60 |
2 | Błajet Mateusz | BTTS Silesia Miechowice Bytom | 56 |
3-4 | Spandel Szymon | LKS Rój Żory | 52 |
Baran Sebastian | MOSiR Mysłowice | 52 | |
5 | Urbańczyk Jan | MOSiR Mysłowice | 49 |
6 | Łodziana Maciej | LITS Anders Jedność Żywiec | 47 |
7-8 | Cupiał Mateusz | MOSiR Mysłowice | 44 |
Baran Rafał | MOSiR Mysłowice | 44 | |
9-12 | Twardowski Szymon | UKS Huragan Sosnowiec | 40 |
Wandraj Marek | LKS Rój Żory | 40 | |
Bieroński Arkadiusz | ULKTS Pszczyna | 40 | |
Myszkowski Patryk | KS Viret CMC Zawiercie | 40 | |
13-16 | Ibrom Piotr | MKS Skarbek Tarnowskie Góry | 33 |
Derska Filip | Niestowarzyszony | 33 | |
Szuster Mateusz | ULKTS Pszczyna | 33 | |
Izworski Filip | MKS Skarbek Tarnowskie Góry | 33 | |
17-24 | Szymura Adrian | KŚ AZS Pol.Śl. Gliwice | 24 |
Nadolski Dawid | GKS Gwarek Ornontowice | 24 | |
Felkel Grzegorz | ŁTS Łabędy Gliwice | 24 | |
Pielorz Paweł | LKS Rój Żory | 24 | |
Kuźnik Mariusz | GKS Gwarek Ornontowice | 24 | |
Hojkowski Adrian | MKS Skarbek Tarnowskie Góry | 24 | |
Krawczyk Jędrzej | KTS Lędziny | 24 | |
Caputa Michał | LITS Anders Jedność Żywiec | 24 | |
25-32 | Hawel Adam | MUKS Jedynka Pszów | 13 |
Gawor Marek | UKS The Best Bestwinka | 13 | |
Pszonka Michał | BISTS Bielsko-Biała | 13 | |
Bosowski Piotr | SKS Spartakus Gliwice | 13 | |
Dziębała Dominik | LKS Lesznianka Leszna Górna | 13 | |
Bursig Krzysztof | ULKS Tęcza Nakło Śląskie | 13 | |
Balcerzak Marcin | BTTS Silesia Miechowice Bytom | 13 | |
Żyła Michał | LKS Orzeł Stanica | 13 |
Wyniki gier deblowych młodzików:
M-ce | Nazwisko i imię | Nazwa klubu | Pkty |
1 | Urbańczyk Jan | MOSiR Mysłowice | 30 |
Baran Sebastian | MOSiR Mysłowice | 30 | |
2 | Szymczyk Jan | UKS Huragan Sosnowiec | 28 |
Twardowski Szymon | UKS Huragan Sosnowiec | 28 | |
3-4 | Łodziana Maciej | LITS Anders Jedność Żywiec | 26 |
Izworski Filip | MKS Skarbek Tarnowskie Góry | 26 | |
Pielorz Paweł | LKS Rój Żory | 26 | |
Błajet Mateusz | BTTS Silesia Miechowice Bytom | 26 | |
5-8 | Szymura Adrian | KS AZS Pol. Śl. Gliwice | 22 |
Derska Filip | Niestowarzyszony | 22 | |
Spandel Szymon | LKS Rój Żory | 22 | |
Wandraj Marek | LKS Rój Żory | 22 | |
Baran Rafał | MOSiR Mysłowice | 22 | |
Cupiał Mateusz | MOSiR Mysłowice | 22 | |
Szuster Mateusz | ULKTS Pszczyna | 22 | |
Bieroński Arkadiusz | ULKTS Pszczyna | 22 | |
9-16 | Żyła Michał | LKS Orzeł Stanica | 20 |
Bosowski Piotr | SKS Spartakus Gliwice | 20 | |
Myszkowski Patryk | KS Viret CMC Zawiercie | 20 | |
Caputa Michał | LITS Anders Jedność Żywiec | 20 | |
Gawor Marek | UKS The Best Bestwinka | 20 | |
Bursig Krzysztof | ULKTS Tęcza Nakło Śląskie | 20 | |
Hojkowski Adrian | MKS Skarbek Tarnowskie Góry | 20 | |
Ibrom Piotr | MKS Skarbek Tarnowskie Góry | 20 | |
Balcerzak Marcin | BTTS Silesia Miechowice Bytom | 20 | |
Kuźnik Mariusz | GKS Gwarek Orntowice | 20 | |
Nadolski Dawid | GKS Gwarek Orntowice | 20 | |
Felkel Grzegorz | ŁTS Łabędy Gliwice | 20 | |
Dziembała Dominik | LKS Lesznianka Leszna Górna | 20 | |
Pszonka Michał | BISTS Bielsko-Biała | 20 | |
Krawczyk Jędrzej | KTS Lędziny | 20 | |
Hawel Adam | MUKS Jedynka Pszów | 20 |
Wyniki gier drużynowych młodzików:
M-ce | Nazwisko i imię | Nazwa klubu | pkty |
1 | Baran Sebastian | MOSiR Mysłowice | 360 |
Urbańczyk Jan | |||
2 | Baran Rafał | MOSiR II Mysłowice | 340 |
Cupiał Mateusz | |||
3. | Szymczyk Jan | UKS Huragan Sosnowiec | 310 |
Twardowski Szymon | |||
4. | Pielorz Paweł | LKS Rój Żory | 310 |
Wandraj Marek | |||
Spandel Szymon | |||
5-8 | Zyzański Marcelian | BISTS Bielsko-Biała | 245 |
Pszonka Michał | |||
Łodziana Maciej | LITS Anders Żywiec | 245 | |
Caputa Michał | |||
Siwiec Michał | |||
Izworski Filip | MKS Skarbek Tarnowskie Góry | 245 | |
Ibrom Piotr | |||
Szuster Mateusz | ULKTS Pszczyna | 245 | |
Bieroński Arkadiusz | |||
9-16 | Żyła Michał | LKS Orzeł Stanica | 135 |
Zapart Wojciech | |||
Krawczyk Jędrzej | KTS Lędziny | 135 | |
Gaweł Jakub | |||
Bosowski Piotr | SKS Spartakus Gliwice | 135 | |
Lebiedziński Michał | |||
Bobrowski Łukasz | |||
Hojkowski Adrian | MKS Skarbek II Tarnowskie Góry | 135 | |
Chmiel Jakub | |||
Hawel Adam | MUKS Jedyna Pszów | 135 | |
Pogoda Kamil | |||
Pachucki Kamil | MUKS Jedyna II Pszów | 135 | |
Kukliński Damian | |||
Haładus Jakub | UKS Huragan II Sosnowiec | 135 | |
Piętak Piotr | |||
Sontag Wojciech | MOSiR MOSM Tychy II | 135 | |
Węglarz Michał | |||
17-32 | Dola Bartłomiej | LKS Orzeł Stanica II | 25 |
Kowal Aleksander | |||
Konderak Dariusz | LKS Orzeł Stanica III | 25 | |
Fojcik Damian | |||
Waliczek Dawid | KTS Lędziny II | 25 | |
Jastrzębski Rafał | |||
Ratka Jakub | MOSiR MOSM Tychy | 25 | |
Bartosiewicz Mikołaj | |||
Zęba Aleksander | MOSiR MOSM Tychy III | 25 | |
Waluga Krystian | |||
Chuchmacz Patryk | MOSiR MOSM Tychy IV | 25 | |
Leśniewski Michał | |||
Salisz Dawid | AKS Mikołów | 25 | |
Rybicki Filip | |||
Jastrzębski Daniel | AKS Mikołów II | 25 | |
Felkiel Maciej | |||
Krupiński Maciej | AKS Mikołów III | 25 | |
Jarczyk Marek | |||
Maślanka Łukasz | LITS Anders Żywiec II | 25 | |
Cader Krzysztof | |||
Błaś Wojciech | |||
Nowak Piotr | MKS Skarbek III Tarnowskie Góry | 25 | |
Michalski Jakub | |||
Czempiel Oskar | MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry | 25 | |
Matejczyk Mateusz | |||
Dziembała Dominik | LKS Lesznianka Leszna Góra | 25 | |
Dziembała Dawid | |||
Brachmański Kamil | MUKS III Jedynka Pszów | 25 | |
Kempa Mateusz | |||
Zawadzki Mateusz | MOSiR III Mysłowice | 25 | |
Krzemień Patryk | |||
33-34 | Fangor Jakub | AKS Mikołów IV | 5 |
Michalik Dawid | |||
Borek Kamil | MUKS IV Jedynka Pszów | 5 | |
Kowal Marek |
Sędzia główny zawodów mgr Stanisław Szydło